x
sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:
Toplam 68 ürün görüntüleniyor.

CHESTER KANEPE

Chester kanepe, dünyanın en lüks ve ikonik mobilya parçaları arasındadır.

Chester kanepe gibi yirminci yüzyılın başlarındaki klasik tasarımlardan ilham alıyoruz. Aslında on sekizinci yüzyılda ortaya çıkan bir tasarım. Bu klasik tasarımın bir zamanlar moda olduğuna karar verdik. Tabii ki, bizim versiyonumuz 21. yüzyıl bükümüyle geliyor. Şaşırtıcı bir etki için deri ve aynı zamanda çağdaş kumaşlar kullandık. Chester kanepe modellerimiz her türlü iç mekan için uygundur. Tüm kanepelerimiz ve sandalyelerimiz, en kaliteli malzemeler kullanılarak yetenekli ustalar tarafından el yapımı olarak üretilir ve tüm Türkiye’ye özenle gönderilir.

Birçok farklı tarzda tasarlanmış olan Chesterfield kanepe'de, kıvrımlı kenarlar, eşit büyüklükteki kollu ve dik kollu sandalyeler ve yüksek sırtlı koltuklar bulunur. Koltuklar genellikle döşemelerle kaplıdır ve kumaşlar çok çeşitlidir. Çu model, kollara ve sırtlara ekstra kıvrım detayları ve tuğla kenarlarına sahiptir. Bu kanepe, aynı zamanda yüksek kaliteli deri örtüler ile de sunulmaktadır. Chesterfield kanepe, klasik bir tarza sahip olsa da, günümüzde modern tarzda tasarlanmış modelleri de mevcuttur.

Chesterfield kanepe, günümüzde klasik mekânlar için ideal bir seçenek olarak görülmektedir. Bu kanepe, çok çeşitli tarzlarda tasarlanmış olan kumaş ve deri seçenekleriyle kullanıcılarına çok sayıda seçenek sunmaktadır. Chesterfield kanepe, aynı zamanda oldukça konforlu ve rahat bir kullanım alanı sunmaktadır. Bu kanepe, günümüzün modern tarzlara da uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmıştır ve birçok kullanım alanı için ideal bir seçenek olarak kabul edilmektedir. 

CHESTER KANEPE  İLE ÇAĞDAŞ BİR HİS İÇİN ÖZEL TASARIMLAR

 

Mevcut dekorunuzu tamamlayacak bir chester kanepe ya da chester koltuk mu arıyorsunuz?

 

Belki de evinize veya giyinme odanıza bir renk patlaması sağlamak veya ekstra bir estetik unsur eklemek için çarpıcı bir chester kanepe ya da chester koltuk arıyorsunuz. Belki de soğuk aylarda eğlenmek için son derece rahat bir şömine başı chester berjer mi arıyorsunuz?

 

Hanel’de Her tarz ev veya dekor için uygun olan hem chester kanepe hem de chester koltuklardan oluşan etkileyici koleksiyonumuzdan başka bir yere bakmayın.

 

Maksimum çekicilik için çizgili koltuklar, desenli koltuklar, yatar koltuklar ve klasik chester kanepe ve chester berjer koltuklar arasından seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçeneğimiz var.

 

CHESTER KANEPE TASARIM

 

Chester tasarımlarımızda bir deriyi veya kumaşı seçmekten, kesmekten ve dikip döşemesini yapmaktan keyif alıyoruz ve yaptığımız iş ile gurur duyuyoruz. İmalatımızdan çıkan her chester kanepe ve mobilya ile memnuniyet ve mükemmellik sağlamak için çalışıyoruz.

 

CHESTER KANEPELER İLE GÜZELLEŞEN ORTAMLAR

 

Chester Kanepe ve Chester koltuk Modellerimiz, apartman dairelerinden villalara, rezidanslardan ofislere, otellerden restoranlara dokunduğu tüm mekanlara muhteşem bir tarz katıyor. Hanel, müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen koşulsuz hizmet altyapısı ile

 

Türkiye’nin her yerindeki müşterilerinin tüm mobilya ihtiyaçlarına kaliteli üretim ile şık çözümler sunmaktadır.

 

Mutluluk, iyi Chester modelleri ile vakit geçirmektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.