x
sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.

CHESTER KOLTUK

Chester koltuk , dünyanın en lüks ve ikonik mobilya parçaları arasındadır.

Chester koltuk gibi yirminci yüzyılın başlarındaki klasik tasarımlardan ilham alıyoruz. Aslında on sekizinci yüzyılda ortaya çıkan bir tasarım. Bu klasik tasarımın bir zamanlar moda olduğuna karar verdik. Tabii ki, bizim versiyonumuz 21. yüzyıl bükümüyle geliyor. Şaşırtıcı bir etki için deri ve aynı zamanda çağdaş kumaşlar kullandık. Chester koltuk modellerimiz her türlü iç mekan için uygundur. Tüm koltuk lerimiz ve sandalyelerimiz, en kaliteli malzemeler kullanılarak yetenekli ustalar tarafından el yapımı olarak üretilir ve tüm Türkiye’ye özenle gönderilir.

 

CHESTER KOLTUK  İLE ÇAĞDAŞ BİR HİS İÇİN ÖZEL TASARIMLAR

 

Mevcut dekorunuzu tamamlayacak bir chester mobilya ya da chester koltuk mu arıyorsunuz?

 

Belki de evinize veya giyinme odanıza bir renk patlaması sağlamak veya ekstra bir estetik unsur eklemek için çarpıcı bir chester koltuk ya da chester koltuk arıyorsunuz. Belki de soğuk aylarda eğlenmek için son derece rahat bir şömine başı chester koltuk mu arıyorsunuz?

 

Hanel’de Her tarz ev veya dekor için uygun olan hem chester koltuk hem de chester berjerlerden oluşan etkileyici koleksiyonumuzdan başka bir yere bakmayın.

 

Maksimum çekicilik için çizgili koltuk lar, desenli koltuk lar, yatar koltuk lar ve klasik chester koltuk ve chester berjerler arasından seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçeneğimiz var.

 

CHESTER KOLTUK TASARIM

 

Chester tasarımlarımızda bir deriyi veya kumaşı seçmekten, kesmekten ve dikip döşemesini yapmaktan keyif alıyoruz ve yaptığımız iş ile gurur duyuyoruz. İmalatımızdan çıkan her chester koltuk ve mobilya ile memnuniyet ve mükemmellik sağlamak için çalışıyoruz.

 

CHESTER KOLTUK İLE GÜZELLEŞEN ORTAMLAR

 

Chester Koltuk ve Chester berjer modellerimiz, apartman dairelerinden villalara, rezidanslardan ofislere, otellerden restoranlara dokunduğu tüm mekanlara muhteşem bir tarz katıyor. Hanel, müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen koşulsuz hizmet altyapısı ile

 

Türkiye’nin her yerindeki müşterilerinin tüm mobilya ihtiyaçlarına kaliteli üretim ile şık çözümler sunmaktadır.

 

Mutluluk, iyi Chester koltuk modelleri ile vakit geçirmektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.